O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy świadczą kompleksowe usługi w zakresie prac remontowo-wykończeniowych na terenie Trójmiasta i okolic. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z każdej dziedziny, dzięki czemu potrafimy zrealizować cały proces wykończenia wnętrz oraz remonty pod klucz. Dzięki dobrym kontaktom z projektantami wnętrz, innymi usługodawcami oraz sklepami i hurtowniami z branży budowlanej jesteśmy w stanie odpowiednio koordynować przebieg inwestycji, co sprawia, że nasi klienci nie muszą się w nią angażować na żadnym etapie prac. Wspomniana koordynacja remontów sprawia, że możemy zająć się również zakupem i doborem odpowiednich materiałów, w ramach budżetu ustalonego razem z klientem.

Remonty Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia i Sopot

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim rzetelność i wysoka jakość świadczonych usług. Umiejętności i doświadczenie pozwalają nam realizować duże zlecenia, w których klienci oczekują zastosowania najnowszych rozwiązań technicznych i nowoczesnego designu. W zależności od ich potrzeb, skupiamy się na realizacji konkretnego projektu lub służymy radą w zakresie wprowadzenia zmian, czy zastosowania innej technologii.

Remonty Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot

Główny obszar naszej działalności to wykończenia wnętrz i remonty w miastach, takich jak Gdańsk, Gdynia, czy Sopot. Znajomość lokalnego rynku umożliwia nam efektywniejszą współpracę z partnerami biznesowymi, co przynosi korzyści dla naszych klientów, w postaci zniżek na materiały, czy znalezienia trudno dostępnych na rynku produktów. Umożliwiamy również naszym klientom skorzystanie z niższego podatku VAT na materiały, które są kupowane łącznie z usługą ich montażu.

Co jest dla nas najważniejsze? Przede wszystkim zadowolony klient oraz wzorowo wykonana praca. Wiemy, że dla naszych klientów najważniejsza jest jakość wykonania, zachowanie ustalonych terminów oraz uczciwość w każdej sytuacji. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób remont, czy wykończenie wnętrz oznacza stres oraz frustrację. Dokładamy wszelkich starań, by współpraca przebiegała sprawnie, a klient na bieżąco był informowany o tym jak przebiegają prace. Dążymy do tego by nam zaufał i ze spokojem poczekał na końcowy efekty, który będzie oszałamiający. Przekonało się o tym już wiele osób, które skorzystały z kompleksowego wykończenia pod klucz realizowanego przez Home Complete.