O nas

Naszym priorytetem jest praca wykonana na wysokim poziomie. Wiemy jak ważne jest to, aby usługi, które świadczymy, były realizowane terminowo, z dbałością o jakość oraz o detale. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Zawsze staramy się dostosować do oczekiwań klienta, czego rezultatem jest rzetelna realizacja wszystkich zleceń.

Remonty i wykończenia nieruchomości w Trójmieście

Home Complete świadczy kompleksowe usługi w zakresie prac remontowo-wykończeniowych głównie na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu.

W zależności od potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaangażować się w cały proces wykończenia nieruchomości. Współpracujemy z projektantami wnętrz, stolarzami oraz licznymi usługodawcami z branży budowlanej oraz wykończeniowej. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników budowlanych (elektryków, hydraulików, glazurników).

Wiemy jak ciężko jest zorganizować wszystkie prace remontowe, tak aby zakończyły się w umówionym terminie z zachowaniem najwyższej jakości. Dzięki temu, że wszystkie usługi zarządzane są i koordynowane przez Home Complete Klient nie musi angażować się w żaden etap inwestycji.